Naujienos

2008 12 05

Airijoje – nuotraukų paroda ir pristatymas

2008 m. gruodžio 5 d. didžiausioje Monahano (Monaghan) miesto „The Market House” galerijoje atidaryta Mariaus Jovaišos nuotraukų paroda, pristatant Lietuvos kraštovaizdžio fotografijų iš paukščio skrydžio albumą „Neregėta Lietuva“.

Į parodos atidarymą gausiai susirinkę svečiai – airių politikai, verslininkai, žurnalistai, Dubline reziduojantys užsienio diplomatai, lietuvių bendruomenės nariai – įdėmiai klausėsi parodos kuratorės Brendos O‘Reilly Hughes entuziastingo pristatymo, Lietuvos ambasadorės Airijoje Izoldos Bričkovskienės ir Monahano grafystės mero Matt Carthy pakilių sveikinimo žodžių.

Kalbą, kurioje jis kartu su savo albumu pristatė ir bendradarbiaujant su Andriumi Mamontovu sukurtą dainos „Marso kanjonai“ video klipą, ne kartą pertraukė spontaniški plojimai ir susižavėjimo šūksniai. Šventiškai nusiteikusiems svečiams trumpą koncertą surengė Monahano lituanistinės mokyklos moksleiviai. Susirinkusieji ilgai stoviniavo prie nuotraukų, veržėsi pabendrauti su fotografijų autoriumi Mariumi Jovaiša. Daugeliui airių tai buvo pirma proga susipažinti su gražiąja Lietuva, kurios piliečiai Monahane sudaro ženklią gyventojų dalį ir kurie šiame mieste jau pelnė gerą vardą, garsėdami darbštumu ir patikimumu. Lietuviams paroda sukėlė stiprų tautinio pasididžiavimo jausmo proveržį. Ne vieno suaugusiojo akyse žibėjo ašaros, o vaikai, dalis kurių gimę jau Airijoje, tiesiog prasižioję žiūrėjo į ekrane judančius video klipo vaizdus.

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e