Naujienos

2016 04 13

Paroda „Neregėta Lietuva" atidaryta Brazilijos mieste Kuritiboje

Lietuvos generalinė konsulė San Paule Laura Guobužaitė 2016 m. balandžio 13 dieną atidarė Mariaus Jovaišos fotografijų parodą „Neregėta Lietuva" Kuritiboje, Paranos valstybiniame universitete.

Pristatydama parodą, Lietuvos atstovė atkreipė dėmesį ne tik į Lietuvos gamtos bei miestelių grožį, bet ir į didžią, o kartu ir nelengvą šalies praeitį, pakviesdama visus susirinkusius, kurių daugeliui Lietuva tikriausiai yra iš tiesų neregėtas kraštas, kuo artimiau pažinti šį žemės lopinėlį Europos centre.

Renginio pradžioje universiteto akademinė bendruomenė pateikė netikėtą staigmeną – pasitiko skudučių, kuriuos vienas universiteto profesorius įsigijo prieš dešimtmetį viešėdamas Lietuvoje, garsais.

Paroda „Neregėta Lietuva" buvo eksponuojama visą mėnesį. Informacija apie tai išplatinta akademinei bendruomenei, viešojo ir privataus sektoriaus atstovams regione, taip pat Paranos valstijos lietuvių bendruomenei.

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e