Naujienos

2008 09 26

Lietuvos bibliotekoms padovanota 300 albumų

Rugsėjo 25 dieną Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, dalyvaujant kultūros ministrui Jonui Jučui, buvo pristatyta ir šalies bibliotekoms padovanota 300 egzempliorių Mariaus Jovaišos fotografijos albumų „Neregėta Lietuva“. Tai - 250 nuotraukų fotoalbumas su iš oro fotografuotomis gražiausiomis Lietuvos vietomis. „Šis albumas yra tai, ko šiuo metu Lietuvai labai reikia – jis parodys mūsų labai gražią šalį tiek mūsų žmonėms, tiek visam pasauliui“ – teigė kultūros ministras J.Jučas dėkodamas autoriui už tai, kad dovanoti bibliotekoms įspūdingi albumai pasieks ir atokiausius Lietuvos kampelius.

Albumą susirinkusiems bibliotekininkams pristatė jo autorius Marius Jovaiša. „Neregėta Lietuva“ sustiprina mūsų meilę gimtajam kraštui. Norėčiau, kad šis albumas būtų kiekvienoje Lietuvos šeimoje. Kad ši svajonė bent iš dalies išsipildytų, nusprendžiau padovanoti kelis šimtus knygų Lietuvos bibliotekoms, kad miestuose ir miesteliuose gyvenantys žmonės galėtų pamatyti neregėtus Lietuvos vaizdus“, – teigė albumo autorius.

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e