Naujienos

2013 04 10

Kviečiame sodinti ąžuolus "Neregėtos Lietuvos" Tūkstantmečio ąžuolyne

„Neregėta Lietuva 2009“ yra ne tik albumas, bet ir nacionalinio masto ekologinis projektas. Už kiekvieną nupirktą knygą sodiname po ąžuolą „Neregėtos Lietuvos“ Tūkstantmečio ąžuolyne. Sklypą (lengvai pasiekiamą nuo automagistralės „Via Baltica“) Kėdainių rajone, Pašiliuose, paskyrė Generalinė miškų urėdija.


2013 m. gegužės 11 d. 11 val. vyks PENKTA ąžuolų sodinimo šventė, kurios metu pasodinsime dar 3 000 ąžuolų.

Pernai metais vykusios šventės akimirkas galite pasižiūrėti paspaudę ČIA

Kiekvienoje knygoje yra Ąžuolo pasodinimo registracijos forma forma su unikaliu knygos numeriu. Ąžuolyne bus įrengtos atminimo lentos, kuriose išvardyti visi ąžuolus pasodinę ir iki 2013 m. balandžio 30 d. mums atsiuntę ĄŽUOLO PASODINIMO registracijos formas žmonės.

Ąžuolų sodinimo šventės metu stovės laikinos atminimo lentos. Kviečiame patikrinti, ar Jūsų vardas įrašytas teisingai. Jei pastebėsite netikslumų, rašykite mums el. paštu jurga@unseenpictures.lt arba skambinkite telefonu 8 614 70 707. Iš anksto atsiprašome dėl galimų netikslumų. „Neregėtos Lietuvos“ Tūkstantmečio ąžuolyną rasite Kėdainių rajone, Pelėdnagių seniūnijoje, Pašiliuose.

Tikrosios atminimo lentos bus pastatytos, kai ąžuolynas bus baigiamas sodinti.


2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e