Naujienos

2012 12 21

„Neregėtos Lietuvos“ autorius 500 knygų įteikė policijos pareigūnams atstovaujančiai profesinei sąjungai

Marius Jovaiša, „Neregėtos Lietuvos“ autorius , Kalėdų proga padovanojo net 500 knygų egzempliorių Lietuvos vidaus reikalų sisteminei respublikinei profesinei sąjungai, teigdamas, kad dovanos idėją jis brandino seniai ir Šventos Kalėdos – pati puikiausia proga. Autorius teigė, kad šis projektas pakeitė jo gyvenimą ir tikisi, kad suteiks nors mažą dalelę džiaugsmo ir policijos pareigūnams.

Profesinės sąjungos pirmininkė Loreta Soščekienė, išgirdusi apie dovaną, prisipažino pirmą kartą gyvenime netekusi žado: „Aš tiesiog sėdėjau ir negalėjau patikėti dovanos kiekiu. Profesinėms sąjungoms išvis neįprasta gauti dovanų, o dar tokių nepakartojamų. Policininkams, kurie dažnai mato tik niūrius dalykus, ši knyga turėtų būti atgaiva sielai. Kiek kartų bevartyčiau šią knygą, vis tiek negaliu atsigrožėti, kokia graži mūsų tėvynė“.

Paklausus, kam šios knygos bus įteiktos, L. Soščekienė atsakė, jog policijos pareigūnams, kurių darbai neturi likti nepastebėti, taip pat policijos darbuotojams, aktyviai dirbantiems profesinėje sąjungoje.

Renginyje dalyvavo policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis. Jis teigė, visada žinojęs, kad Lietuva yra graži, bet kad tokia graži – galėjo tik pasvajoti. Tai įrodė Marius Jovaiša ir užkariavo visų lietuvių širdis, priversdamas dar labiau pamilti tėvynę. Generalinis komisaras knygos autoriui juokais pasiūlė sukurti dar vieną nuotraukų albumą – „Neregėta policija“, kad Lietuvos piliečiai matytų ne tik neigiamą žiniasklaidos kuriamą įvaizdį, bet ir kiekvienam nematomus policijos darbo aspektus.

Tai ne pirma institucija, kuri gavo įspūdingą M. Jovaišos dovaną: anksčiau jis padovanojo 1 500 albumų Lietuvos mokykloms, 300 albumų Lietuvos bibliotekoms, 110 albumų Lietuvos prezidentūrai bei 150 albumų įvairiomis kalbomis Lietuvos mokslų akademijai.

„Neregėta Lietuva“ – didžiausias aeronuotraukų leidinys, išleistas 11 kalbų, skirtas Lietuvos kraštovaizdžiui įamžinti. Knygą sudaro daugiau kaip 250 itin aukštos kokybės ir didelio formato nuotraukų su vietų ir objektų aprašymais, autoriaus komentarais ir pasakojimu apie projekto įgyvendinimo detales. Patys gražiausi vaizdai buvo atrinkti iš beveik 20 tūkstančių kadrų. Tai analogų neturintis Lietuvos nuotraukų iš paukščio skrydžio albumas. Už kiekvieną jubiliejinį knygos leidimą yra sodinamas ąžuolas. Šiuo metu „Neregėtos Lietuvos“ tūkstantmečio ąžuolyne jau auga apie 20 000 medelių.

Lietuvos vidaus reikalų sisteminė respublikinė profesinė sąjunga atstovauja daugiau nei 4000 statutiniams pareigūnams, tarp kurių yra ugniagesiai-gelbėtojai, policijos pareigūnai, vadovybės apsaugos departamento, pataisos namų bei sienų apsaugos darbuotojai.

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e