Naujienos

2012 11 13

150 albumų Lietuvos mokslų akademijai dovanų

150 albumų Lietuvos mokslų akademijai dovanų

Leidėjas, fotografas, albumo „Neregėta Lietuva“ autorius Marius Jovaiša, anksčiau padovanojęs 1 500 albumų Lietuvos mokykloms, 300 albumų Lietuvos bibliotekoms ir 110 albumų Lietuvos prezidentūrai, šįkart padovanojo 150 albumų „Neregėta Lietuva“ įvairiomis kalbomis Lietuvos mokslų akademijai. Albumus autorius įteikė Lietuvos mokslų akademijos prezidentui, profesoriui Valdemarui Razumui.

Kiekviena M. Jovaišos dovana sulaukia didelės nuostabos, ši – ne išimtis, kadangi visos organizacijos dažniausiai pačios sulaukia prašymų paremti ar prisidėti prie projektų.

„Lietuvos mokslų akademija nuolat plečia tarptautinį bendradarbiavimą su kitų valstybių mokslo centrais, organizuojamos tarptautinės konferencijos, simpoziumai. Mūsų veikloje didelis dėmesys skiriamas aukšto tarptautinio lygio mokslininkams. Tokia leidyklos „Unseen Pictures“ parama mums yra itin aktuali ir naudinga, šios knygos – geriausia dovana ir Lietuvos mokslininkams, ir mūsų partneriams užsienyje“, – sakė profesorius V. Razumas.

„Idėja padovanoti albumus kilo spontaniškai, sužinojus, kad 2013 metais Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai, Lietuvos mokslų akademijoje vyks tarptautinė mokslinė konferencija, skirta politikos iniciatyvoms ir priemonėms. Lietuvos mokslų akademija vykdo labai svarbią misiją Lietuvos ateičiai, o kaip ir kiekviena biudžetinė įstaiga, turi labai ribotus biudžetus, todėl pamaniau, kad tokia dovana primins jiems, kad žmonės mato ir vertina tai, ką jie daro“, – sakė M. Jovaiša.

„Neregėta Lietuva“ – didžiausias aeronuotraukų leidinys, išleistas 11 kalbų, skirtas Lietuvos kraštovaizdžiui įamžinti. Knygą sudaro daugiau kaip 250 itin aukštos kokybės ir didelio formato nuotraukų su vietų ir objektų aprašymais, autoriaus komentarais ir pasakojimu apie projekto įgyvendinimo detales. Patys gražiausi vaizdai buvo atrinkti iš beveik 20 tūkstančių kadrų. Tai analogų neturintis Lietuvos nuotraukų iš paukščio skrydžio albumas. Už kiekvieną jubiliejinį knygos leidimą yra sodinamas ąžuolas. Šiuo metu „Neregėtos Lietuvos“ tūkstantmečio ąžuolyne jau auga apie 20 000 medelių.

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e