Naujienos

2011 11 18

M. Jovaiša Meksikoje pristatė naują oro fotografijų albumą „Magic Cancun & Riviera Maya“

Albumo „Neregėta Lietuva“ autorius, leidyklos "Unseen Pictures" vadovas Marius Jovaiša pietryčių Meksikoje, Kankuno mieste pristatė naują fotografijų albumą „Magic Cancun & Riviera Maya“. Nauja knyga susilaukė ne tik žiniasklaidos, bet ir valdžios dėmesio bei pagyrų.

Nuotraukų albumo apie tolimą kraštą istorija prasidėjo dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, kai belaukdamas vėluojančio lėktuvo Kankuno oro uoste, M. Jovaiša susipažino su įtakingu amerikiečiu Richardu Suttonu. Verslininkas trisdešimt metų užsiima statybos verslu Kankuno mieste, kuris yra šiaurės rytiniame Jukatano pusiasalio pakraštyje.

Mariui buvo netikėta, kad amerikietis jį atpažino, nes jau turėjo vieną jo darbą – fotografijų albumą „Heavenly Belize“ („DangiškasisBelizas“).Nauja pažintis išaugo į dar vieną nuostabaus grožio nuotraukų albumą apie Kankuną.

„R. Suttonas supažindino mane su įvairiais Meksikos turizmo, valdžios bei verslo žmonėmis. Kadangi vis dar laukiau leidimų pradėti fotografavimus Kuboje, per tą laiką nusprendžiau sukurti fotoalbumą apie Kankuną. Į šį Meksikos regioną kasmet atvyksta apie 10 milijonų turistų, tačiau panašios knygos jie nieka dar neturėjo“, - apie gimusio naujojo albumo detales kalbėjo M. Jovaiša.

„Magic Cancun & Riviera Maya“ – tai penktasis Mariaus Jovaišos fotografijų leidinys. 2006 m. jis išleido pasaulio „ramybės portretų“ albumą „Tranquilia. Ramybės šalis“; 2008 m. pradžioje išleido albumą „Neregėta Lietuva“; 2009 m. – albumą, skirtą Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti, „Neregėta Lietuva 2009“; 2010 m. – albumą apie Centrinės Amerikos šalį “Heavenly Belize”. Iki šiol "Neregėta Lietuva" ir "Heavenly Belize" yra perkamiausi savo kraštą reprezentuojantys albumai.

2010 m. gruodžio mėnesį prasidėję kūrybiniai naujojo albumo darbai truko mažiau nei metus. Marius Jovaiša apskrido numatytas vietoves, nors orai buvo nepalankūs ir sunkiai prognozuojami, dažnai tekdavo net ir po savaitę laukti, kol bus saulėtas rytas arba vakaras.

“Fotografuodamas ore praleidauapie 50 valandų. Ir štai, neprabėgo nėmetai, o knyga jau išleista ir pristatyta Meksikai. Malonu, kad albumas tikrai solidus, kaip ir „NeregėtaLietuva“, - džiaugėsi fotomenininkas.

Š. m. lapkričio mėnesį įvyko pirmasis albumo pristatymas, kuriame dalyvavo ir gubernatoriaus atstovas, turizmo sektorius, verslininkai bei gamtosaugininkai, kadangi knygoje yra gausu saugomų teritorijų bei įvairių gyvūnų nuotraukų.

Kankune kilo didelis susidomėjimas „Magic Cancun & Riviera Maya“ knyga, apie tai iki šiol rašo spauda, rodo TV.

Albumo platinimu užsiimanti leidykla "Unseen Pictures" prekiaus šiuo leidiniu Meksikoje ir JAV. Specialiai tam įkurta įmonė "Unseen Pictures Mexico".

Lietuvoje albumo leidėjai turi ribotą kiekį knygų, jas galima įsigyti tik tiesiogiai - www.neregetalietuva.lt.

Daugiau informacijos: Jurga Kauneckienė (jurga@unseenpictures.lt)

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e