Naujienos

2011 03 18

Šuniuko Vinco daina geriausių dainų penkioliktuke

2010 metų pabaigoje buvo pristatyta išskirtinė Brigitos Jovaišienės knyga vaikams „Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį“. Knyga yra pažintinio pobūdžio, keliaudami su šuniuku Vincu vaikai susipažįsta su kitų šalių papročiais, įvairiais gyvūnais, išmoksta daug reikšmingų dalykų ir patiria nepakartojamų nuotykių.

Knygos pristatymo metu buvo galima išgirsti ir specialiai šiai knygai sukurtąVinco dainą „Paliesti žvaigždes danguje“. Tiesa, pradžioje ji skambėjo tik anglų kalba, nes dainos kūrėja ir atlikėja – žymi dainininkė Tanya Carter iš Centrinės Amerikos nedidelės šalies Belizo. Netrukus buvo įrašyta ir lietuviška dainosversija, ją atlieka Lietuvoje puikiai žinoma dainininkė Vilija Matačiūnaitė. Lietuviška daina sulaukė ir visuomenės pripažinimo – pateko į „Radiocentro“ geriausių dainų penkioliktuką ir šiuo metu yra aštuntoje vietoje.

„Nors dainą kūrė labai gerai vertinama dainininkė, o lietuvišką versija įdainavo Lietuvoje gerai žinoma atlikėja, mums šis įvertinimas išties netikėtas, bet, žinoma, labai malonus. Tai yra paskatinimas išleisti Vinco dainų rinkinį, kuriame galėtume išgirsti ir kitus gerai žinomus balsus“, – sakėleidėjas Marius Jovaiša.

„Radiocentro“ muzikos redaktoriui Loranui Vaitkui tokia sėkmė nebuvo netikėta: „Tik išgirdę dainą supratome, kad ji gali tapti mėgstama mūsų radijo stoties klausytojų. Nesinori nieko prognozuoti, bet tikime, kad aštunta vieta nėra pati aukščiausia vieta, kurią gali pasiekti ši daina.“

Šuniuko Vinco istorija jau išleista anglų ir rusų kalbomis. Šiuo metu kuriama kita knygelė apie tolimesnius jau vaikų pamėgto personažo nuotykius.

Interneto svetainėje www.vincas.lt galima plačiau susipažinti su šuniuku Vincu, atsisiųsti Vinco dainą ir žaisti žaidimus.

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e