Naujienos

2010 04 20

Prezidentės rankose – 110 albumų “Neregėta Lietuva”

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė fotografą, keliautoją, dokumentinių filmų kūrėją Marių Jovaišą. Albumo “Neregėta Lietuva” autorius Lietuvos Respublikos Prezidentei įteikė dovaną - 110 albumų, išleistų jau vienuolika kalbų: lietuviškai, angliškai, rusiškai, lenkiškai, vokiškai, ispaniškai, prancūziškai, itališkai, švediškai, japoniškai ir kiniškai. Tai vienintelis albumas apie Lietuvą, išverstas į tiek daug kalbų.

Prezidentė D. Grybauskaitė padėkojo M. Jovaišai už šią itin vertingą bei Lietuvos valstybės įvaizdį stiprinančią iniciatyvą ir ypač pasidžiaugė dėl kiniško albumo leidimo, nes šiemet Šanchajuje vyks pasaulinė paroda “Expo 2010”. „Kiekvienas, atsivertęs Jūsų nuotraukų albumą, pavadintą „Neregėta Lietuva", pats galės įsitikinti, kokioje gražioje ir net patiems lietuviams kitomis spalvomis atsiskleidusioje šalyje gyvename. Manau, daugeliui ji tokia ir pasirodys - neregėta" – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pusvalandį vykusio susitikimo metu M. Jovaiša išsamiai pristatė “Neregėtos Lietuvos” projektą, surengtas ir planuojamas parodas, Tūkstantmečio ąžuolyno sodinimą, papasakojo apie albumą “Heavenly Belize” , kitus pradėtus užsienio projektus, ateities planus.

„Neregėta Lietuva" - didžiausias aeronuotraukų leidinys, skirtas Lietuvos kraštovaizdžiui įamžinti. Knygą sudaro daugiau kaip 250 itin aukštos kokybės didelio formato nuotraukų su vietų ir objektų aprašymais, autoriaus komentarais ir pasakojimu apie projekto įgyvendinimo detales. Patys gražiausi vaizdai buvo atrinkti iš beveik 20 tūkstančių kadrų. Tai analogų neturintis Lietuvos nuotraukų iš paukščio skrydžio albumas.

Fotoalbumą „Nerėgėta Lietuva" Prezidentė D. Grybauskaitė ketina dovanoti į Lietuvą atvykstantiems garbingiems užsienio svečiams ir viešėdama užsienio valstybėse.

Pridedamos keturios nuotraukos, foto Džoja Barysaitė, Prezidentės spaudos tarnyba

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e