Naujienos

2008 07 09

Valstybinės šventės proga "Neregėta Lietuva" pristatyta trijose šalyse

Gražiausi Lietuvos kraštovaizdžiai jau puošia Lietuvos ambasadas Lenkijoje ir Estijoje ir Lietuvos paviljoną Saragosoje vykstančioje parodoje „Expo 2008".

Pirmąją liepos savaitę trijuose „Neregėtos Lietuvos" fotografijų iš paukščio skrydžio parodų pristatymuose dalyvavo Estijos prezidentas Arnoldas Riutelis su žmona, Lenkijos prezidentas Lechas Kačinskis, Lietuvos ir Lenkijos seimo vadovai, užsienio šalių diplomatai, „Expo 2008" lankytojai.

„Neregėtos Lietuvos" pristatymai Varšuvoje, Taline ir Saragosoje tapo svarbiais Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventiniais renginiais, kuriuose dalyvavo svečiai iš įvairių šalių", - sakė albumo autorius Marius Jovaiša.

Lenkijoje Lietuvos vaizdus pamatys ne tik Lietuvos ambasados lankytojai, bet ir įvairių miestų gyventojai - virš 50 didelio formato nuotraukų paroda rugsėjį pradės savo kelionę po šalį ir bus eksponuojama įvairiose Lenkijos vietose dvejus metus. Taline, be parodos ambasadoje, albumas buvo pristatytas didžiausiame knygynų tinkle „Rahva Raamat", kuriame jį galima ir įsigyti. Taip pat Taline vyksta didelė “Neregėtos Lietuvos” lauko reklamos kampanija, 200 stotelių su 4 skirtingo dizaino vaizdais. Saragosoje yra ne tik „Neregėtos Lietuvos" ekspozicija - albumo video vizualizacijų fragmentai nuolat rodomi ir pagrindinėje mūsų šalį pristatančioje „lietaus zonoje".

„Tiek Lietuvos ambasadorius Lenkijoje, tiek Lenkijos seimo vicepirmininkas Jaroslavas Kalinovskis didžiavosi tuo, kad „Neregėtą Lietuvą" Europoje pirmą kartą išvydo lenkai. Estijos prezidentas Arnoldas Riuitelis, stebėdamas „Neregėtos Lietuvos" vaizdo klipą įgarsintą Andriaus Mamontovo daina „Marso kanjonai", neslėpę susižavėjimo ir balto pavydo Lietuvos įvaizdžio pristatymu. Panašių reakcijų buvo galima matyti daugelio garbių užsienio politikų akyse, gavus dovanų „Neregėtą Lietuvą", -- sakė albumo autorius M. Jovaišą.

Pirmasis „Neregėtos Lietuvos" pristatymas užsienyje šiemet kovo 11-ąją surengtas Melburne, Australijoje. Įvairiausių šalių gyventojai knygą varto internete - elektroninėje peržiūros sistemoje svetainėje „Amazon.com".

Šiuo metu parduota apie 15 tūkst. „Neregėtos Lietuvos" egzempliorių. Tyrimų bendrovės „RAIT" gegužę atliktos reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, daugiau kaip pusė šalies gyventojų mano, kad „Neregėta Lietuva" galėtų tapti oficialiu valstybės šūkiu.

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e