Naujienos

2010 02 17

Vilniaus knygų mugėje išskirtinės galimybės įsigyti albumus

Vasario 18–21 d. „Litexpo“ parodų rūmuose (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje veiks ir „Neregėtos Lietuvos“ stendas. Jame galėsite įsigyti naujausią mūsų leidinį – albumą „Heavenly Belize“. Lietuvoje parduodamas labai mažas šių albumų kiekis, jų galima įsigyti tik tiesiogiai iš leidėjo.

„Heavenly Belize“ – tai ketvirtasis Mariaus Jovaišos fotografijų leidinys. 2009 m. pradžioje prasidėję naujojo albumo kūrimo darbai truko lygiai metus. Marius Jovaiša apskrido visą šalį, fiksuodamas įvairius vaizdus, – nuo aukštai kylančių džiunglėmis apgaubtų kalnų ir senovinių majų miestų iki 400 metrų gylio Mėlynosios skylės Švyturio rife.

„Per pristatymus visų pirma pasakoju apie Lietuvą ir netikėtai atrastą ryšį, kuris sieja mus su Belizo gyventojais. 1958 m. ten buvo nuvykęs garsus lietuvių keliautojas Kazys Pakštas. Tada jam gimė mintis sukurti „atsarginę“ Lietuvą, t. y. perkelti lietuvius į Belizą, kuriame geresnės gyvenimo sąlygos. Belizą jis pavadino Dausuva. Tai buvo smagus netikėtumas, nes apie K. Pakšto Dausuvą sužinojau jau išleidęs savo albumą“, – pasakoja Marius Jovaiša.

Nesvarbu, ar Jūs dar nebuvote Belize, ar esate gimęs ir užaugęs čia, anksčiau niekur nepublikuotos albumo nuotraukos padės Jums pažinti šią neįprastą ir unikalią šalį.

Knygų mugėje taip pat galėsite įsigyti Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti skirtą albumą „Neregėta Lietuva 2009“, šešiomis kalbomis išleistą albumą „Neregėta Lietuva“, kompaktiškąjį albumo leidimą „ALBUM on VIDEO“ ir didelio formato plakatų su populiariausiomis albumo nuotraukomis. Visi leidiniai knygų mugės metu bus parduodami už ypatingą, mažesnę kainą nei įprastai.

„Neregėtos Lietuvos“ stende taip pat galėsite susipažinti su visiška naujove – elektroninėmis knygomis „Lietuva 1009–2009“ ir „Įdomioji Lietuvos istorija“ bei virtualiąja paroda „Baltų menas“.

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e