Naujienos

2009 04 22

“Neregėta Lietuva” pradžiugino Čikagos merą

Lietuvos vardo tūkstantmečio ir nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Čikagos „River East Art Center“ galerijoje kovo 11 dieną buvo atidaryta fotografo Mariaus Jovaišos darbų paroda.

Kadangi pats Čikagos miesto meras parodos atidaryme dalyvauti negalėjo, jam buvo perduotas albumas „Neregėta Lietuva“. Gavęs albumą meras atsiuntė autoriui padėką, kurioje išreiškė susižavėjimą nuotraukomis ir neregėta Lietuva. Šis albumas yra gera dovana ne tik mylintiems Lietuvą, bet ir tiems kas planuoja ją aplankyti.

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e