Naujienos

2009 04 08

Prieš metus prasidėjusi albumo kelionė tęsiasi

Lietuvos vardo tūkstantmečio ir nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Čikagos „River East Art Center“ galerijoje kovo 11 dieną buvo atidaryta fotografo Mariaus Jovaišos darbų paroda „Neregėta Lietuva“. Idėja pasikviesti M.Jovaišą į Čikagą kilo Lietuvos generalinio konsulato administratoriui Ramūnui Astrauskui. Būtent jis ir išrinko jaukią galeriją pačiame miesto centre, vos keli kvartalai nuo pagrindinės miesto gatvės – Mičigano aveniu.

Pasak R.Astrausko, net ir kelios dienos modernioje miesto galerijoje Čikagos centre lietuvių menui – didelė garbė. Su tuo sutiko ir parodos autorius, pasidžiaugęs tiek ekspozicijos erdve, tiek gausiais parodos lankytojais.

Renginyje dalyvavo nuotraukų autorius M.Jovaiša, Lietuvos generalinė konsulė Skaistė Aniulienė, Čikagos miesto mero atstovas, užsienio šalių diplomatai, lietuvių bendruomenės nariai.Vakaro svečius pasveikino S.Aniulienė, o fotografas M.Jovaiša pasakojo apie tai, kaip buvo kuriamos nuotraukos parodai ir albumui „Neregėta Lietuva“, prisiminė įdomiausias akimirkas ir nutikimus.

Kita dieną po pristatymo autorius išvyko į Kanadą. Kovo 13 dieną čia buvo atidaryta fotografijų paroda ir surengtas pristatymas. Gausiai susirinkusius Kanados valstybinių institucijų narius, parlamentarus, diplomatinio korpuso atstovus ir Kanados lietuvių bendruomenės narius pasveikino Lietuvos ambasadorė Kanadoje Gintė Damušytė.

„Šiemet Lietuva mini daug svarbių datų – tai šalies vardo tūkstantmetis, Vilnius Europos kultūros sostinė, NATO ir ES narystės penkmetis. Neabejojame, kad Mariaus Jovaišos kadrai sugundys kanadiečius atvykti į Lietuvą ir patirti šalies grožį bei vaišingumą iš arti“, – sakė ambasadorė G.Damušytė.

Pasirodžius sostinėje paroda keliaus tolyn į Torontą ir į kitus Kanados miestus.

 

2017 10 07
Bankoko univeristete įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas ir autoriaus susitikimas su studentais.

2017 m. rugsėjo 7 d., Tailando prekybos rūmų universitete (University of the Thai Chamber of Commerce), drauge su ambasadore Ina Marčiulionyte įvyko "Neregėtos Lietuvos" parodos atidarymas bei autoriaus susitikimas su komunikacijos ir dizaino magistrantūros studentais.

Plačiau

2016 11 14
Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda.

Lapkričio 14 d. Centrinės Floridos Universitete (University of Central Florida, Orlando) atidaryta "Neregėtos Kubos" paroda ir pravestas paskaitų ciklas. Universiteto vadovybė maloniai nustebino autorių įteikdami padėkos dovanėlę.

Plačiau

2016 10 13
"Neregėta Lietuva" parodos atidarymas Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV)

Spalio 12 d. Santa Monica Art Studios (Kalifornija, JAV) atidaryta Mariaus Jovaišos paroda "Neregėta Lietuva". Parodos atidaryme dalyvavo Šveicarijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Norvegijos generaliniai konsulai, meno, literatūros, kino pasaulio atstovai, žurnalistai, amerikiečiai ir lietuviai. Tai pirmoji "Neregėtos Lietuvos" paroda JAV Vakarų pakrantėje.

Plačiau

Daugiau naujienų

Registruotiems vartotojams

Prekių krepšelis

Šiuo metu krepšelis yra tuščias

„Neregėta Lietuva“ facebook‘e
Neregėta Lietuva facebook‘e